…Bojovníkův jediný způsob jak poděkovat je zkrze magický čin kdy uchová ve vnitřním tichu své bytosti vše co je blízké jeho srdci.

– Don Juan Matus, ke Carlosu Castanědovi, kniha Aktivní Tvář Nekonečna

 

Tensegrity Česká Republika

Během naší cesty životem dostáváme mnoho darů z různých zdrojů (od ostatních lidí, sami sobě, od života jako takového), že bychom mohli strávit celý svůj život jejich počítáním a poté vyjádřením našeho vděku. Tyto kratičké momeny kdy se zastavíme v chůzi a necháme kapky deště jemně dopadat na naši tvář, nebo poděkujeme někomu kdo nám podržel otevřené dveře, a nebo si uvědomíme že ztráta nám pomohla se stát více vnímavými se soucitem, tady a teď.

Toto jsou jedny z darů života, ta hojnost kterou obdržujeme každý den, ale když ji zařadíme do jedné z kategorií „dobrých“ a „špatných“ momentů obírá náš život o svou krásu a naši schopnost cítit a přijmout přirozený běh okolností a času.

Bojovníkův vzešený úkol je být vděčný za všechny životní zkušenosti a tak kráčí životem s pocitem ůžasu vděku.

V těchto lekcích, vedených oficiálním instruktorem Tensegrity v tréninku, budeme cvičit magické pohyby (uvolňující pohyby a dechová cvičení) a cvičení na zaostření vědomí, které nám pomohou přinést do našeho života praxi vděčnosti. Tato praxe obsahuje obojí – schopnost dávat i přijímat poděkování. Díky této praxi budeme schopní vnímat naši stezku životem a stezku ostatních očima našeho „vnitřního rádce“.

Kde: Cheb, Tělocvična Písečná 2 (mapa zde)

Kdy: 13 únor (sobota, 2 lekce), 20 únor (sobota, 2 lekce)

V Kolik: 14.00 – 17.00

Kontakt: alesmarek5@gmail.com nebo 722 274 305

Cena: 550,- CZK (všechny 4 lekce) nebo 150,- CZK (samostatná lekce)

Registrace zde
[su_accordion class=“button button-additional“][su_spoiler title=“Co vzít s sebou“]Psací potřeby (pero a zápisník)

Karimatku (jóga podložku) nebo slabší deku[/su_spoiler]
[/su_accordion]