Poděkování

S poslední sérií seminářů, na téma Vůdcovství, se uzavřela první část kurzů která byla tematicky zaměřena na naše vlastní kvality (a možná i nedostatky :)) a na to jak se ve zmíněných oblastech rozvíjet. Probrali jsme tato témata:

  1. Začátky a konce
  2. Cykly a rytmy světa kolem nás a uvnitř
  3. Životospráva
  4. Vnitřní ticho
  5. Vděčnost
  6. Vůdcovství

 

Všem kteří se zůčastnili kurzů patří obrovský dík nejen za to že přišli podpořit tuto moderní cestu dávného učení ale hlavně za to že se sami vrhli do zkoumání svých bytostí za pomocí Tensegrity nástrojů. Dívat se dovnitř není vždy jednoduchý úkol a je velice inspirující sledovat návštěvníky seminářů jak se rozjasňují a otevírají něčemu novému.

 Co bude dál

Na srpen 2016 se chystá nový seminář, na téma Lehkost Bytí. Detaily budou uveřejněny během první půlky června.

Během léta se také uskuteční Tensegrity víkend, v krásném prostředí českého podkrušnohoří.

Od února 2017 potom začne nový tématický cyklus. Bude se jednat o další sérii 6-ti seminářů. Tématicky bude zaměřena na naše mezilidské  vztahy. Více detailů bude uveřejněno na začátku podzimu.

Také stojí za zmínku že na začátku července je v Berlíně velký Tensegrity workshop, na téma Rozmanitost našich bytostí. Workshop povedou Nyei a Reni Murez, přímé studentky Carlose Castanedy. Více informací zde: www.cleargreen.com

Všichni jsou zvaní se přijít zůčastnit a přivést více magické energie do jejich životů. Těším se na další kroky na této stezce.