Vidoucí Don Juanova rodokmenu často zmiňovali fenomén nazvaný Cyklicita, podle nich byly všechny aspekty našich životů, našeho vědomí a našeho vesmíru součástí cyklu. Když si toho jsme vědomí tím více jsou naše činy uvědomělé na všech ůrovních.

Všudypřítomné téma každodenního života, každý den něvo začínáme nebo končíme. Děláme to vědomě? V této dvoudílné sérii se budeme zabývat tématem začátků a konců v našich životech. Jak začínáme a končíme události v našich životech? Jakým způsobem přinášíme nový život a jak ho necháváme jít, v náruči síly která je větší než my sami? Když něco skončíme vědomě a přítomně, pomáhá nám to začít další událost lépe? Mají naše cykly jasný začátek a konec?

V tomto semináři budeme cvičit Tensegrity – magické pohyby, dech a rekapitulaci. S jejich pomocí si vyčistíme a zaktivujeme své energetické pole, zvýšíme naši vibraci a spojíme se s hlubší pozorností s cykly jak nás samých tak i s cykly země, měsíce, planet a hvězd.

Kde: Obchůdek u Jarušky, Náměstí Krále Jiřího 11, Cheb (mapa zde)

Kdy: 27 srpna 2016 (sobota)
V Kolik: 10.00 – 12.00 (Díl 1., téma Začátky) a 13.00 – 15.00 (Díl 2., téma Konce)

Kontakt: alesmarek5@gmail.com nebo 722 274 305

Cena: 180,- CZK (celý seminář) nebo 100,- CZK (samostatná lekce)

Registrace zde
[su_accordion class=“button button-additional“][su_spoiler title=“Co vzít s sebou“]Psací potřeby (pero a zápisník)[/su_spoiler]
[/su_accordion]