Workshop, který Vám pomůže otevřít brány novým možnostem co se týče Vašich finančních zvyků a přesvědčení.

Potřebuji tolik a tolik peněz, pak bude vše v pořádku a přijde blaho… Veškeré finanční záležitosti jsou malicherné… Proč má někdo z rodiny více peněz, když já mám více talentu a schopností… Je normální mít dluhy… Manžel musí vydělávat více… Žena nesmí tolik utrácet… Nevadí v práci občas něco ukrást, firma to zaplatí...

Tyto a spousty dalších mýtů se nám honí hlavami a řídí nám materiální a následně i všechny ostatní stránky našich životů. Co kdyby se nám podařilo je odhalit a nastavit si nová přesvědčení, ta která se k nám a k současné situaci více hodí? Která podpoří náš růst?

Většina z nás již velice dobře ví, že si vytváříme svou skutečnost našimi skutky a myšlenkovými procesy. Tyto elementy ale sídlí v oblasti nevědomí a my se ubíráme životem, aniž bychom cítili že máme kontrolu či sílu nad jeho směrem. Proto je důležité se oprostit od našich mýtů, většina z nichž byla ustanovena v ranném dětství, a věnovat se financím s dospělým náhledem a plným vědomím.

Nástroje Tensegrity jsou ideální pro odkrytí schovaných vzorců a nastavení nového směru v klíčových oblastech našich životů. Za jejich pomocí si v diskrétní atmosféře ujasníme:

  • odkud pochází naše víry a přesvědčení co se týče peněz a financí
  • co od nás život momentálně žádá, jaký máme mít ideální příjem
  • nastavit si nový způsob a ukotvit nové názory a myšlenky o penězích

Detaily workshopu:

Workshop se uskuteční na klidném místě, chalupa uprostřed přírody.
Bude trvat jeden den.
Je omezený pro 9 účastníků.
Bude zajištěn lehký vegetariánský oběd.
Pro tento workshop je nutné se zaregistrovat předem.

Místo: Sanctuary, Luby Chebu. (Přesné místo dostanete po registraci, možnost vyzvednutí na nádraží.)
Datum: 21.9.2019
Čas: 10:00 – 18.00
Cena: Dobrovolná
Kontakt: info@tensegrita.cz,  722 274 305