V tomoto semináři Tensegrity se budeme zabývat tím jak zůstat spojeni se svou energetickou podstatou a žít v moderním světě. Současná doba je plná rozptýlení, digitálních povinností a závislostí o které se naši předci nemuseli starat. I přesto že my co jsme na stezce s větším záměrem, často upadáme do pastí a návyků moderního světa které nás řasto zbavují energie a ruší mnoho z našich dobrých úmyslů. Jak z toho ven?

Aby kterýkoli návyk fungoval, potřebuje, aby fungovaly všechny jeho složky. Jestliže některá složka chybí, zvyk se rozpadne.
Carlos Castaneda (Kolo Času)

Tento jednodenní seminář vám pomůže nastavit si novou cestu směrem od návyků které nám neslouží a otevře cestu celistvější implementaci našich, pro nedostatek lepšího slova, duchovních praktik.

Doba kterou strávíme životem na zemi je omezená proto je vhodné věnovat se každému dni jako daru který se již nikdy nebude opakovat. Přesto jsme neustále pod tlakem moderního světa který od nás vyžaduje pozornost a energii. Proto je důležité mít dostatek osobní síly na to abychom byli schopni svou pozornost odvrátit od neprospěšných malých návyků a vést ji prospěšnějším směrem.

Nástroje Tensegrity jsou ideální pro odkrytí schovaných vzorců a nastavení nového směru v klíčových oblastech našich životů. Za jejich pomocí si v diskrétní atmosféře ujasníme:

  • co jsou naše specifické návyky
  • jak jim dát prostor a zároveň se vyhnout přebytku a excesu
  • zjistit svůj ideální, zdravý, způsob relaxace
  • reagovat méně na podněty které nás stahují do negativních návyků
  • a hlavně: setkáme se v uvolněné přátelské a diskrétní atmosféře

Detaily semináře:

Seminář se uskuteční v Chebu v prostorách Waldorfské školy Wlaštovka.

Pro tento workshop je nutné se zaregistrovat předem.

Místo: Cheb, Wlaštovka (Zemědělská 97/21, Cheb-Háje)
Datum: 9.11.2019 (nový termín)
Čas: 10:00 – 18.00
Cena: 700,-
Kontakt: info@tensegrita.cz,  722 274 305