Seminář na téma ¨Rodina¨

Pokročilý seminář pro ty co jsou na stezce ¨čištění¨své minulosti. Prostředí rodiny formuluje velkou část našich bytostí a v tomoto semináři budete mít příležitost zrekapitulovat naše naučené role a oprostit se od nich.

Vše je připraveno, skript který jsem dostal od Cleargreen je přeložený a celý program nazkoušený a několikrát prožitý. Odehraje se nejspíše v listopadu. Pokud má někdo zájem seminář zorganizovat někde v Čechách, rád přijedu, kontaktujte.

Workshop v Berlíně

V říjnu proběhne v Berlíně velký Tensegrity workshop. Téma bude ¨Transformace snů do kařdodenní reality¨. Každý máme nějaké ambice či góly, ať už v materiální nebo duchovní sféře a tento workshop nám pomůže si udělat jasno a nastavit nás správným směrem. Workshopy Tensegrity jsou magické události které mají velký dopad a mohu jen vřele doporučit.

Více informací zde: https://castaneda.com/transforming-dreams-into-reality

Zatmění měsíce

Na konci července proběhlo nejdelší zatmění za posledních 100 let. Spojili jsme se s ním při speciální akci se skupinou lidí z karlovarského kraje, venku pod širým nebem za pomoci sestavy magických pohybů nazvanou Měsíc. Díky všecm co se zůčastnili a udělali ten večer a noc tak magickými.

Foto: Dušan Vančura