Naši partneři a partnerky jsou jedni z nejdůležitějších lidí v našich životech. Máme k nim pevné závazky, závisíme na nich jak na nikom jiném a často jsme ochotni se pro ně obětovat.

“Partneři” mohou mít různé podoby. Stejně jako lidé to mohou být i zvířata, rostliny a nebo jiné bytosti. Pro účely tohoto semináře se budeme věnovat těm v lidské podobě.

Don Juan Matus, který byl učitelem Carlose Castanedy, potvrdil tento unikátní vztah svým viděním toho co se ve vztazích děje na energetické rovině:

“Energetická vlákna, která jsou uvnitř sféry každého z obou partnerů, projdou stavem hluboké agitace. Ta kulminuje do bodu kde se některá vlákna obou energetických sfér spojí a vytvoří nové emanace”

Jinými slovy, partneři vytváří mezi sebou třetí entitu, třetí bytost. Ta má různé podoby (dítě, sdílená filozofie, tvůrčí projekt, společný cíl…).

Být v soustavné přítomnosti a blízkosti s dalším člověkem nám také přináší mnoho příležitostí růstu a prohloubení našeho vnímání. Pokud se vydáme cestou nevědomých a zapleteme se do kritiky, předsudků a závěrů o našich milovaných, vybudujeme mezi sebou zeď a zůstaneme, většinou nevědomky v izolaci od našeho partnera či partnerky.

Pokud ale praktikujeme přijetí toho že naši milovaní mají svou cestu životem která může jít různými terény, stejně jako my, uvědomíme si že jsme spolu na cestě životem. Cestě učení a poznávání, růstu a expanze. Poté se můžeme spolu jako parteři plně rozvinout.

Během tohoto semináře se za použití Tensegrity nástrojů dosáhne následujících výsledků:

  • Růst empatie. Tím že si přehrajeme scénky s našimi partnery poznáme naše skutečné role a přínosy ve vztazích.
  • Neutralizace našich stížností a neustálých nářeků o našich partnerech.
  • Zjistíme které vlastnosti sdílíme s našimi milovanými. Přijmeme zodpovědnost za náš přínos do situací ve vztahu.
  • Zůčastníme se “ceremonie obnovení” abychom porozuměli specifickému vztahu, tomu proč jsme se v životě sešli, a uvolníme zbytečné vazby a posuneme se dále.

Pro to abyste se mohli zůčastnit tohoto semináře není třeba abyste byli v současnosti s někým ve vztahu. Vyberete si sami jestli se chcete soustředit na současnost nebo minulost.

Kde: Wlaštovka (v budově mateřské školky), Malé Náměstí 2, 350 02, Cheb

Mapa: zde

Kdy: 3. a 4. března 2017 
V Kolik: v sobotu 3.3. od 16.00 do 19.00, v neděli 4.3. od 10.00 do 13.00

Kontakt: alesmarek5@gmail.com nebo 722 274 305

Cena:  450,-kč (celý seminář) nebo 250,-Kč (dva díly)

Platbu proveďte:
Bankovním převodem (1019551253/6100)
nebo PayPal platba možná zde
Platba v hotovosti na místě před začátkem semináře je také možná.

Registrace zde

Co vzít s sebou: Psací potřeby (pero a zápisník), pohodlné oblečení pro pohyb a sezení na zemi.

Kontakt pro jakékoliv dotazy: alesmarek5@gmail.com nebo +420 722 274 305