V dávných kulturách a společenstvích byl čas kolem zimního slunovratu časem veliké důležitosti. Nejen že se oslavoval návrat delších dní, ale také i nový začátek dalšího cyklu, dalšího roku našeho života a života jako takového na této planetě. Atmosféra tohoto období je ideální pro nastavení našeho záměru pro nadcházející rok, něco co dávné kultury považovaly za nezbytnou součást životního cyklu.

Tento seminář je v souladu s tímto duchem obnovy a „balancování“. V první polovině semináře se podíváme na to jak se tento rok pro nás obvíjel a co se nám během něj přihodilo. V druhé polovině přijde čas se podívat jakým směrem nás chce vést náš vnitřní rádce, naše druhé intuitivní já kterému v Tensegritě říkáme naše energetické tělo. Poté budeme mít příležitost se připravit na rok následující a sestavit si seznam „milníků“ kterých bychom chtěli docílit. Nejen z naší materiální každodenní stránky, ale i z té která patří k našemu energetickému tělu.

V tomto semináři budeme používat pomůcky Tensegrity abychom docílili uvolněnosti a nalazení na tu správnou vlnu. Naším úmyslem je vytvořit příjemnou meditační atmosféru. Každý kdo má zájem a chce začít nový rok ve více vědomém duchu je vítán.

Kde: Wlaštovka (v budově mateřské školky), Malé Náměstí 2, 350 02, Cheb

Mapa: zde

Kdy: 28. prosince 2016 (středa)
V Kolik: 17.00 – 20.00

Kontakt: alesmarek5@gmail.com nebo 722 274 305

Cena: 150,- CZK
Registrace zde
Co vzít s sebou: Psací potřeby (pero a zápisník), joga podložku nebo něco pod sebe na sezení na zemi.